anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę śledzić przesyłkę nadaną w Allegro One Box. Mam numer przesyłki, ale nie mogę śledzić.

dor46
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dor46 rozumiem, że była to przesyłka zwrotna? Statusy przesyłek znajdziesz w zakładce moje zakupy w szczegółach zwrotu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

dor46
#7 Wielbiciel#

Wysłałem przesyłkę Nr A000HRLO89 prawie 2 tygodnie temu poprzez paczkomat Allegro One Box. Kupujący ją jeszcze nie otrzymał. Na stronie aukcji widnieje informacja: "Przesyłka w drodze". Zadałem pytanie gdzie mogę śledzić drogę przesyłki? Kiedy wysyłam paczkę przez InPost jest możliwość wpisania numeru przesyłki w wyszukiwarce InPost i widać co się z nią dzieje. Czy teraz przedstawiłem sprawę wystarczająco jasno, dla Moderatora? Czy mam poprosić ucznia szkoły podstawowej, ażeby pomógł mi nawiązać kontakt z Moderatorem? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Naprawdę? ty po przedszkolu u rydzyka że tak piszesz, pokaż w jakim słowie wiadomo było o co pytasz?

oznacz moderatorów

dor46
#7 Wielbiciel#

Odpowiadam Panu Profesorowi po MBA ( Master of Business Administration) wiadomo gdzie uzyskane. Pytanie brzmiało: "Gdzie mogę śledzić przesyłkę nadaną w Allegro One Box." Czy pytanie jest trudne?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dor46 aktualny status paczki sprawdzisz w zakładce Zamówienia od kupujących.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

dor46
#7 Wielbiciel#

O tym już wspominałem w poprzednim wpisie. W zakładce "Zamówienia od kupujących" od prawie dwóch tygodni widnieje informacja o przesyłce: "W drodze" i nic więcej! Nie wiem gdzie teraz znajduje się moja przesyłka? Przez dwa tygodnie można przejść całą Polskę pieszo!!!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dor46 dzięki, że Tym razem podałeś numer przesyłki. Napisałeś na forum dla kupujących 🙂
Wyjaśniamy to z przewoźnikiem, poczekaj proszę na wiadomość e-mail od nas z informacjami w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

dor46
#7 Wielbiciel#

Napisałem na stronie dla kupujących, ponieważ pragnąłem kupującemu podać numer przesyłki i stronę, gdzie może ją śledzić. Co innego mogłem odpowiedzieć kupującemu, który napisał do mnie, że od prawie dwóch tygodni od zakupu, nie otrzymał paczki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤣

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dor46 tu możesz śledzić 

https://allegro.pl/kampania/one/kurier/sledzenie-paczki?numer=A000HRLO89#

  1. Przesyłka przyjęta od kuriera przez magazyn.

  2. Przesyłka została odebrana z One Box.

  3. Przesyłka została nadana.

  4. Przesyłka została przygotowana przez nadawcę.

A jak masz numer UPS z etykiety to bardziej dokładnie na stronie UPS 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dor46
#7 Wielbiciel#

Dziękuję Panu za konkretną odpowiedź. Okazuje się, że o tej stronie gdzie można śledzić przesyłki Allegro One Box, nie wie nawet Moderatorka, która nie pomogła mi rozwiązać mojego problemu.

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam, dor46.

oznacz moderatorów