anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box - Obsługa DPD

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  doszły mnie słuchy że zamiast UPS ma obsługiwać paczki DPD ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
60 ODPOWIEDZI 60

mdrogeria
#21 Demiurg#

kuuuuuukułka..a....a...a...a...a......a .....jeszcze lepiej 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria a jednak, szkoda że wszyscy się wypierali nawet testów o których wszyscy wiedzieli 😞

od 17 kwietnia przesyłki, które nadasz metodą Allegro One (Punkt, Box), będzie obsługiwać dwóch kurierów – UPS i DPD.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@kostas11 po cichu liczę, że dodadzą jeszcze ze 2 przewoźników żeby było weselej xD 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kostas11 

Ale co , losowo? 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 kukułka , to będziemy mieć problem z dopłatami , z UPS mi się jeszcze nie przytrafiła.

oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Ręce opadywają na te bzdury, kto to wymyśla ????

oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

Ludzie dla których wymyślono zbędne stanowiska aby wymyślali jakieś zmiany żeby nie było nudno i żeby było że coś zrobili plus ci co szukają sposobu jak wydoić sprzedawców do zera.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria @serwis-texas bajzel i tyle szczególnie w małych firmach gdzie jest niewiele paczek, puki nie zamówią nie wiesz jaką dostaniesz etykietę, UPS u mnie przyjeżdża kole 10 a DPD kole 13, weź tu coś zaplanuj.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  nie można wprowadzić żebyśmy jako sprzedawcy wybrali z którego chcemy korzystać ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy dobrze zrozumiałam, ze paczki będą przypisywane do kurierów losowo i mając np. 10 przesyłek One 3 mogą być dla ups, a pozostałe dla DPD? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Health___Beauty  napisał(a):

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy dobrze zrozumiałam, ze paczki będą przypisywane do kurierów losowo i mając np. 10 przesyłek One 3 mogą być dla ups, a pozostałe dla DPD? 


Mam nadzieję że na takie coś nie wpadli 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

@kostas11 i widzisz, nie doceniłeś inwencji Allegro 😉

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@kostas11  mam ten sam problem z różnymi godzinami podjazdów. Lecz juz tą sprawe załatwiłem. Ustawiłem wszystkie wysyłki tego samwgo dnia  - na godzine 8 rano . Wyjatkiem jest inpost który ma jasno określone zasady wiec inpost jest do 11.

I dla mnie to bez różnicy kto przyjedzie po ONE paczki

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@kostas11 nie będziesz mógł wybrać z bardzo prozaicznej przyczyny. W umowie między Allegro a danym przewoźnikiem, jest pewnie zawarte info o wolumenie przesyłek koniecznym do zrealizowania, by zyskać niższą cenę jednostkową za paczkę. Więc Allegro musi w tym temacie trzymać rękę na pulsie i odpowiednio paczki rozdzielać. Stąd ta "losowość".

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AGD-RTV-IT domyślam się stąd też wymóg 3 punktów i 2 kurierów bo wcześniej każdy miał inposta i wystarczało 🙂 a tak nie wyrabiali norm i kombinują 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

Dlaczego znowu to robicie??"Automatycznie będziemy przypisywać do zamówienia jednego z nich. To znaczy, że nie wybierzesz samodzielnie, z których usług kurierskich chcesz korzystać." No Boże Drogi kolejny raz zmuszanie sprzedawcy do korzystania z usług których nie chce! Na moim rejonie DPD nie odbiera paczek,są same problemy zrezygnowałam z ich usług kilka lat temu a teraz znowu przymus! KTO WYJAŚNI POTEM KLIENTOM ŻE PACZKI NIE DOTARŁY ALBO ALLEGRO ODEJMIE MI WSZYSTKIE PUNKTY JAKOŚCI!! A zrezygnować nie można bo bez allegro one którego zreszta tez mam dosyć nie będzie smarta... już brak słów, naprawdę pora sprzedawac gdzie indziej. Koniec końców jestem pewna że dojdzie do sytuacji gdzie albo będzie już tyle opłat albo tyle wymuszeń na sprzedawcach że nie będzie żadnego sensu tu sprzedawać dla nikogo. 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

ale robicie burdel głowa mała! już zrobiliscie syf wprowadzajac wlasnego kuriera - który 3 dni przyjezdzał po paczki 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

a co z granicznymi godzinami zamówienia kuriera? U mnie np UPS jest do 13:30 a dpd koło 10:30.

Jak rozumiem - Allegro - wyrównacie do góry tak ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Butiktalulla @Health___Beauty wrócę do Was z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam. 

Dziękuję za Wasze komentarze, przekazałam je do odpowiedniego działu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

dzięki - daj tu proszę znać - bo chyba nikt nie przewidział iż może to być problem ?

UPS u mnie np "chodzi" wzorowo - a DPD - niska godzina graniczna. 

Poza tym - jakie będą koszty podjazdu po paczki ? Czy obecnie za allegro one  - podjazd UPS -  sie płaci za podjazd ?

oznacz moderatorów