anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kod EAN mógł zostać przeniosiony na inną książkę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Czy kod EAN mógł zostać po jakimś czasie przeniesiony z jednej na inną książkę? Chciałem zakupić jedną pozycję, ale patrzę, mam ją skomentowaną na Allegro. Ściągnąłem wykaz zakupów i nie mam tego tytułu, za to z tamtego okresu, w tamtej księgarni kupiłem dwie inne książki tego autora.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy Nie. Mogło jednak dojść do błędu podczas wprowadzania danych przy tworzeniu produktu w katalogu. O jaki tytuł i kod chodzi?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Chodzi o "Ujarzmianie swoich emocji - Andrew Wommack".

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy Proszę Cię jeszcze o podanie kodu.

Piszesz też, że skomentowałeś zakup, więc prześlij mi numer oferty, o którą chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Wcześniej kupowałem dwie pozycje z księgarni BlueStar_pl

13224083728 Odkryj klucze do trwania w pełni Boga - A.Wommack 2023-04-07T22:13:56Z 1 35.0 BlueStart_pl
12858789116 Egocentryzm. Źródło wszelkiego smutku - Wommack

A teraz chciałem kupić u nich: https://allegro.pl/oferta/ujarzmianie-swoich-emocji-andrew-wommack-14860978635

Patrzę, a tam mój komentarz, choć nie mogę sobie przypomnieć, abym tę pozycję czytał. Mogło mi to wylecieć z głowy, bo czytam sporo książek o najróżniejszej tematyce, ale nie mam tej pozycji w zakupionych.

Jeżeli chodzi o kod EAN to nie znam.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy W ofercie nr 13224083728 pojawił się błędny ISBN, więc była błędnie powiązana z produktem z katalogu. Przypisany do niej ISBN to kod publikacji "Ujarzmianie swoich emocji". Zgłosiłam błędne powiazanie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów