anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś został oszukany przez tego sprzedawcę?

ilogic_industry
#1 Nowicjusz#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Zamówiłem laptop od Aninlaptopy. W aukcji napisane jest, że komputer jest nowy. Otrzymałem używany ale odnowiony sprzęt. Allegro zamknęło dyskusję, czy ktoś spotkał się już z takim oszustwem? 

Sprawa zgłoszona na policję. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro wg regulaminu zamyka dyskusję jeżeli trwa dłużej niż 30dni a na co Ty czekasz tak długo, masz możliwość odznaczania jej jako nierozwiązanej po 14dniach i tak należy postępować, teraz poproś o ponowne otwarcie: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

tadeomarin
#7 Wielbiciel#

To gość z Bytomia, który pod swoim nazwiskiem prowadzi kilka firm i 5-6 różnych kont w Allegro.
Na każdym koncie znajdują się dziesiątki opinii na temat sposobów przeprowadzania oszustw, a pozytywne recenzje pochodzą z... doładowań kart SIM po sztucznie niższych cenach.


Nie wiem, dlaczego tego rodzaju sprzedawcy są tolerowani na tej platformie. Nawet na chińskich portalach aukcyjnych konta tego rodzaju sprzedawców zostałyby przynajmniej zablokowane.

 

Prowadzę konto na YouTubie związane z naprawą komputerów i ten sprzedawca jest dobrym materiałem na film (oczywiście ukrywa przed nim wszelkie możliwe do zidentyfikowania informacje). Jak przebiegła dyskusja?

oznacz moderatorów