anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca Zlingling jest udciwy?

Czoleg
#2 Obserwator#

Witam chciałbym kupić telefon numer oferty:15231268398 i nie wiem czy jest uczciwym sprzedawcą. pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

komis-bell
#21 Demiurg#

@Czoleg Czy jest uczciwy tego nikt tu nie stwierdzi bo nie ma jak. Na allegro sprzedaje od 6 miesięcy i póki co oceny ma pozytywne.

Problem jest taki, że to jest wysyłka z Chin i tam też znajduje się adres do zwrotów i reklamacji więc zastanów się dwa razy przed zakupem bo jeśli cokolwiek się z telefonem podzieje i będziesz chciał go reklamować to będziesz musiał wysłać go do Chin...

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

ale my też nie!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Czoleg bardziej bym się zastanawiał czy przyjdzie Oryginał 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

to o co pytasz jest niestotne

zapytaj się lepiej czy sprzedając towary w Polsce

przez polskie allegro

będzie przestrzegał polskich przepisów

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Czoleg 

Miniaturka petarda. Ja tam się na telefonach nie znam ale w opisie nie ma ani słowa że telefon jest marki Oppo. Kupić za 3.4 k jakiś no name to naprawdę atrakcyjna oferta!!!

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@serwis-texas Tu akurat producent to Oneplus nie OPPO - coś jest namieszane w parametrach.

@Czoleg Nie wiem czy zauważyłeś ale za tą samą cenę kupisz bliźniaczy model przeznaczony na nasz rynek  - Oneplus 12R z dokładnie tymi samymi parametrami, wyglądem i to z normalnej oficjalnej dystrybucji 🙂

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@komis-bell  Mówiłem że się nie znam ale takie miniaturki zamierzam wprowadzić 🙂

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@serwis-texas Spoko ja niby siedzę w temacie na co dzień ale musiałem się wspomóc google żeby ogarnąć. Tyle tego że człowiek nie nadąży.

Miniaturki w tej ofercie to faktycznie hit 😂

oznacz moderatorów