anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy jest to możliwe oszustwo?

HumanoCZ
#9 Pomysłodawca#

1000004818.png

 Witam, czy jest to możliwe oszustwo? Na początku mamy podany opis produktu a na końcu w zawiły sposób napisany sposób sprzedaży, czy jest to możliwe oszustwo? Kupiłem 2 sztuki i boje się że mogłem zostać oszukany

oznacz moderatorów
105 ODPOWIEDZI 105

HumanoCZ
#9 Pomysłodawca#

Założyłem drugie konto i napisałem na czacie z drugiej jego oferty, ciekawe co dalej, bo mnie na czacie jak i na SMS ignorował i jeszcze od 12 nie odpisał

oznacz moderatorów

HumanoCZ
#9 Pomysłodawca#

@drekenzesupdate, z tego mojego drugiego konta odpisał a na moje wiadomości nadal nic nawet nie odczytuje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  i JAK SPRAWDZENIE TEJ OFERTY?

oznacz moderatorów

HumanoCZ
#9 Pomysłodawca#

@LEW433a tak generalnie to moderatorzy są jakoś fizycznie powiązani z allegro? Czy to są po prostu osoby przydzielone do forum a na same allegro nie mają wpływu?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Są powiązani.

oznacz moderatorów

HumanoCZ
#9 Pomysłodawca#

@LEW433 Elegancko w takim razie

oznacz moderatorów

HumanoCZ
#9 Pomysłodawca#

Jego odpowiedź na wiadomość z drugiego konta

1000004820.png

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@HumanoCZ Zgłosiłam tę ofertę do odpowiedniego zespołu. Sugeruję, abyś założył dyskusję ze sprzedającym. Tam ma obowiązek udzielenia Ci odpowiedzi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

HumanoCZ
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwia jeżeli zgłasza się do takiego zespołu to co on jest w stanie zrobić?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@HumanoCZ  Spokojnie, na takie pytanie nie dostaniesz odpowiedzi, nikt tutaj nie opowiada o stosowanych narzędziach i środkach.

Natomiast zespół Allegro może wywrzeć nacisk na sprzedającego żeby zwrócił kasę lub dokończył  transakcję.  Ten nacisk może być naprawdę skuteczny.

oznacz moderatorów

HumanoCZ
#9 Pomysłodawca#

@br.wiesz co no generalnie wolę otrzymać produkt bo jeżeli go nie ma to będzie musiał zakupić i dostanie nauczkę, allegro już usunęło mu ogłoszenie bo wywala błąd gdy chce w nie wejść, namoiast z drugiego konta mi odpowiada bez problemu a z tego przez które kupowałem na wiadomości i SMS nadal nic

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

HumanoCZ
#9 Pomysłodawca#

@LEW433 juz otwieram

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@HumanoCZ  Teraz na to co wolisz to za późno.  Uruchomiłeś procedury, oferta  sprzedazy już zablokowana,  jeśli uruchomisz dyskusję pójdą kolejne decyzje.

Dzisiaj jest już późno, ale jutro powinieneś  uruchomić tak zwaną dyskusję, klikasz  "Zgłoś problem.."  tam opisujesz problem - brak wysyłki przedmiotu...

oznacz moderatorów

HumanoCZ
#9 Pomysłodawca#

@br. Otworzyłem dyskusję i napisałem kiedy wyśle przedmioty, gorzej jak nie będzie odpowiadał to będę musiał czekać aż 14 dni na allegro protect

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@HumanoCZ Dyskusja to Twoje prawo do wyjaśnienia sprawy, masz pomoc Allegro, sprzedający ma 24godz. na odpowiedź, w razie czego Allegro Ci pomoże.

oznacz moderatorów

HumanoCZ
#9 Pomysłodawca#

@LEW433a wiesz może w jaki sposób to działa? W sensie jeżeli by nie odpowiadał to allegro wymusza to na nim, zgłasza do sądu czy jak? Jest szansa na to że będzie mu kazało wysłać zamiast zwracać pieniądze?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie odpowie, to prosisz Allegro o pomoc, allegro poprosi go o wyjaśnienie, nie odpisze dostaniesz złożenie wniosku o rekompensatę.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Spokojnie, będzie odpowiadał, on jest teraz  w dużo trudniejszej sytuacji niż ty,  rozsądny będzie jesli wyśle przedmiot lub odda pieniądze.

oznacz moderatorów

HumanoCZ
#9 Pomysłodawca#

@br. A ten post tutaj jeżeli nic nie będę pisał to nie zniknie? Jak coś się bedize działo chce się odwoływać tutaj

oznacz moderatorów