anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One - wyświetlanie Kupującym dostawy w Wielką Sobotę!!!

petscenter
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dlaczego i jakim prawem wyświetlacie przy dostawie Allegro One sugerowaną dostawę w tą sobotę? Przecież w harmonogramie wyraźniej zaznaczyliście, że Allegro One doręcza paczek.
Co chwilę mi teraz i zapewne wszystkim innym wpadają zamówienia z wysyłką jutro i dostawą w sobotę!

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

@petscenter w czym problem, w sobotę jest szansa, malutka na dostawę a duża na negatyw jak nie dojdzie prezent na zajączka 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

Jak nie pracują to szans nie ma. A ja już mam zamówienia "z żądaniem" dostawy na sobotę...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@petscenter a może to chodzi o następną sobotę ? grunt że allegro zarobi a z resztą pomyślisz jak nie dojdzie paczka i tak już nic nie zrobisz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

Na początku też tak pomyślałam, a niestety nie...
A później zostałam zbluzgana za "oszustwo" i "wymuszenie" 🙄 😂
No wiadomo... Podejrzewam, że wieczorem i jutro rano będzie wysyp takich zamówień

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 i co z tego, że będą doręczać, kiedy z reguły cała Polska wtedy podróżuje np: do rodziców na święta

my co roku w takich terminach mamy awantury w drugą stronę - wyzwiska od firm, że to nasza wina gdy przesyłka nie została odebrana

 

@petscenter skandalem jest to, że to my musimy tłumaczyć Kupującym co to jest allegrowy przewidywany czas wysyłki

nam allegro łan wyświetlało takie coś dzisiaj

czas na wysłanie
do pt., 29 mar 2024, 23:59
przewidywany czas dostawy
śr., 3 kwi 2024

Allegro One Box (Allegro One Box, zielony)

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RED bo my mamy One UPS i oni w sobotę nie rozwożą a autor pewnie ma One Allegro a Ci naginają rzeczywistość z dostawami co by chętniej wybierali kupujący ich przewoźnika, często nawet podają szybszą dostawę niż InPost 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 też tak myślałem ale bałem się napisać 🙂

my allegro upsy czy łany wysyłamy zawsze dzień później niż inposty

a allegro i tak w większości wypadków zrównywało terminy dostaw z inpostem

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

UPS w sobotę jeździ w trybie starndardowym jak na sobotę. I tu jakby zrobili "babola" to bym się wcale nie zdziwiła. 
One Kurier obsługiwany przez Allegro nie jeździ. Więc na własnej usłudze sami robią pod górę.
U Nas aż dziwnie ale od wakacji ogarnęli ludzi i sortownie i jeśli chodzi o te przesyłki to w większości nie mam co narzekać. Oczywiście dopóki całkowicie nie zgubią przesyłki....
Z kolei z UPS mieliśmy straszne przeboje, szczególnie ze zleceniami podjazdów, których kurierzy nie widzieli na oczy. Do czasu... aż podpisaliśmy z Nimi umowę bezpośrednią i nagle problemy się skończyły 😂

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

Tematu tłumaczenia Kupującym wyświetlanych informacji o czasie dostawy przez Allegro ja mam od dawna serdecznie dość 😕

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Naprawdę? Zero odpowiedzi...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A kto mówi że nie pracują, były tu wpisy o tym że pracują.

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

Ja wylaczylem opcje AO (obslugiwane przez ich kuriera - przez UPS sobie zostawilem) i mam swiety spokoj oraz zero problemow.
Patrzac na ilosc problemow jakie maja i wieczne przepraszanie za wszystko, nie wroze im sukcesu - u mnie wielu klientow po problemach i opoznieniach zrezygnowalo na stale z tej formy wysylki

oznacz moderatorów

petscenter
#9 Pomysłodawca#

Zrobiłam to samo jak tylko zobaczyłam jak to się wyświetla. Ale to co wpadło wcześniej...

Szczerze mówiąc to od jakiegoś czasu to żadnego przewoźnika poza Inpostem nie można polecać

oznacz moderatorów