anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Urlop 1-dniowy

Alora-Hurtownia
#11 Animator#

Witam serdecznie, chciałabym ustawić urlop jednodniowy na dzień 2 maja - praktycznie od 1 maja, godziny 16:30 do 2 maja 16:30 - czy istnieje taka możliwość na dzień dzisiejszy i jak to w praktyce wygląda?
Czytałam kilka starych wpisów dotyczących kwestii urlopowych i problematyki z tym związanej. Jak to teraz wygląda?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  


Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnej niedzieli

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Alora-Hurtownia teraz jest przerwa w sprzedaży . Urlopu już nie ma.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alora-Hurtownia urlop zastąpiła przerwa w sprzedaży, tutaj przeczytasz więcej na jej temat, natomiast włączenie takiej przerwy nie zwalnia z obowiązku realizacji wcześniej złożonych zamówień oraz odpowiadania na wiadomości i otwarte Dyskusje.
Być może lepszym rozwiązaniem w przypadku jednego dnia wolnego będzie wydłużenie czasu dostawy w Twoich ofertach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

budowlaniec2019
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Co zrobić gdy to Wasze "lepsze rozwiązanie" po ustawieniu czasu wysyłki do 3 dni pokazuje dostawę na jutro?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@budowlaniec2019 w zakładce Skuteczność wysyłki w sekcji Dostosuj czas dostawy do Twoich preferencji, znajdziesz przycisk [wyłącz dostawy szybsze niż moja deklaracja].

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

budowlaniec2019
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Od kiedy to działa? Nie kojarzę żadnej informacji na ten temat.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@budowlaniec2019 ta opcja działa od 16 listopada 2023 roku, tutaj artykuł na ten temat, informowaliśmy o tym m.in. tutaj na forum, wysyłaliśmy też mailing dla sprzedających 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

budowlaniec2019
#8 Zapaleniec#

A tak w ogóle to kto wpadł na genialny pomysł wprowadzając dostawy szybsze niż deklaracja sprzedawcy? Rodzi to tylko konflikty z kupującymi i nic więcej. Np o godzinie 9 nie mogę już zamówić podjazdu DHL w tym samym dniu, a dostawę pokazuje na jutro.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@la_nika Tak przy okazji: kiedy się doczekamy możliwości umieszczenia informacji o terminie zakończenia przerwy w sprzedaży? Było obiecane rok temu, a zamiast tego prostego w wykonaniu i użytecznego rozwiązania ciągle dostajemy kolejne udziwnienia i utrudnienia...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TomBanknoter nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ale przypomniałam się w tej sprawie w odpowiednim dziale. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

sugestia, żeby nie było wymuszane odpowiedzi w czasie przewy w sprzedaży... bo kiego coś takiego jak np. jadę na 2 tygodnie urlopu nikt nie może mnie zastąpić na moim stanowisku i w czasie swoje urlopu muszę odpisywać na dyskusję ??? nadmienię, że to nie jest moja firma jestem tylko pracownikiem i nie mogę się logować w innych miejscach niż praca..

oznacz moderatorów

budowlaniec2019
#8 Zapaleniec#

Włącz autorespondera który będzie wypisywał byle co i masz spokój. Liczy się tylko odpowiedź. Niektóre programy wykorzystują już sztuczną inteligencję i może zdarzyć się nawet, że odpowiedzi będą na temat 😄

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

w dyskusjach chyba to nie zadziała

oznacz moderatorów

budowlaniec2019
#8 Zapaleniec#

Działa też w dyskusjach, mam to włączone.

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

a z czego korzystasz ?

oznacz moderatorów

gp-system_eu
#7 Wielbiciel#

Duże możliwości ma program responso

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

no właśnie wczoraj go założyłem

oznacz moderatorów

budowlaniec2019
#8 Zapaleniec#

Korzystam z responso

oznacz moderatorów