anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Smart Family nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, skoczyła mi się usługa allegro Smart i teraz mój mąż ją wykupił i dodał mnie to Allegro famili .jestem dołączona do grupy a mimo to jeśli chce kupić jakiś przedmiot w ramach allegro Smart to muszę zapłacić za przesyłkę 

oznacz moderatorów
489 ODPOWIEDZI 489
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie ma dzielenia smartem od 3go lipca.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Family skonczylo sie 3 lipca 2023 musisz sobie smrta kupic osobno

oznacz moderatorów
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

Ok dziękuje za odpowiedz.Mam jeszcze pytanie dlaczego nie mam możliwości kupienia smarta w cenie promocyjnej jak inni użytkownicy?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@perla_we_mgle powinien przyjść link na maila od allegro chyba ddo organizatora a może i do family ale jak poszedl w spam poczty to po 48h wywaliło go z automatu zakup z linku jest objęty rabatem

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@perla_we_mgle Nie ma Smarta dla rodziny:

Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
Client:68830384
#7 Wielbiciel#

Witam w mojej rodzinie Smart konto [edytowano] nie wyświetla aktywnego Smart

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro uśmierciło smarta rodzinnego z dniem 3 lipca ,od 4 każdy płaci za siebie.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:68830384 Od 03.07 każdy członek rodziny musi sam sobie kupić smarta. Już nie ma smart family.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:68830384 I  nie będzie bo już nie ma Smarta w rodzinie:

Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
Patryk0404
#1 Nowicjusz#

Wtf.
Jaka to różnica dla allegro? Tylko więcej roboty z koordynowaniem zakupów bez tego

oznacz moderatorów
Horobiey
#7 Wielbiciel#

Jestem w family. Dlaczego muszę płacić za przesyłkę. Dziękuję z góry za odpowiedź Wojciech

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo nie ma Smarta w ramach rodziny od 4.07:

Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Bo allegro zakonczylo darmowego smarta family 4 lipca z wyjatkiemnmalego procenta szczesliwcow co kupili rocznabsubskrypcje przed 22 listopada 2022

oznacz moderatorów
enjoy376
#1 Nowicjusz#

W mojej rodzinie Organizator wykupił 16.07.23 Smarta na rok. Jako członek rodziny mam nieaktywny. Mimo restartu konta status jest nieaktywny oraz przy zakupie jest sugestia wykupienia kolejnego Smarta. Jaki jest powód blokady Smarta dla rodziny - mimo akceptacji Smarta rodzinnego ?

 

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

@enjoy376 od 4.07 nie ma już możliwości dzielenia się smartem. Każdy musi wykupić swój.

oznacz moderatorów
Client:43391908
#7 Wielbiciel#

Jeżeli ktoś zapraszał do rodziny i skończył mu się Smart to może być zaproszony przez kogoś i Smart

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:43391908 Od 03.07 nie ma dzielenia się smartem. Każdy musi kupić sam.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Client:46287469
#1 Nowicjusz#

Witam, dodałem osobę do Allegro Family lecz Allegro SMART który posiadam jako założyciel grupy nie działa dla jej członków
Moje konto: Client:46287469
Osoba dołączająca do grupy: roman4111

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

skończyło się 4 lipca i już nie zadziała każdy członek family może sobie sam kupić smarta z linkiem wyjdzie z rabatem powinieneś na mail dostać

oznacz moderatorów