anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest jakaś awaria z nadawaniem paczek przez Allegro dziś 26-03-2023?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dostawczaki-com
#8 Zapaleniec#

Klikamy nadaj przesyłkę do zamówień i nie działa ani INPORT, DPD, UPS nie da się nadać żadnej przesyłki z Wysyłam w Allegro.

oznacz moderatorów
126 ODPOWIEDZI 126
UmkaPL
#9 Pomysłodawca#

U nas to samo, mieli i mieli i nie można nadać żadnej paczki , żadnym kurierem ...

oznacz moderatorów
UmkaPL
#9 Pomysłodawca#

Działa Wam już ? 

Nikt nie chce odpowiedzieć na nasze pytanie co się dzieje 😞 , u nas nadal to samo 

oznacz moderatorów
AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@UmkaPL @dostawczaki-com u nas nadawaliśmy przez WzA tylko DPD tuż przed 14:00, poszło bez problemu.

Sprawdźcie czy działa Wam normalnie, jak odpalicie przeglądarkę w trybie prywatnym/incognito. Jeśli tak, to na 99% do wyczyszczenia ciastka i/lub pamięć podręczna przeglądarki.

Możecie też spróbować odświeżyć stronę WzA w trybie normalnym przez ctrl+F5, czasami to pomaga bez czyszczenia ciastek itd.

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DRAPACZEKPL @dostawczaki-com @AquaJungle @UmkaPL przekazałam nagranie problemu do działu technicznego, gdy otrzymam odpowiedź, dam znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dostawczaki-com
#8 Zapaleniec#

Zmiana adresu w KSIĄŻCE ADRESOWEJ i ustawienie go jako domyślny pomogło. Działa!

oznacz moderatorów
dostawczaki-com
#8 Zapaleniec#

To nie pomogło ale zmiana adresu w KSIĄŻCE ADRESOWEJ i ustawienie go jako domyślny pomogło. Problem rozwiazany.

oznacz moderatorów
dostawczaki-com
#8 Zapaleniec#

U nas dalej nie działa - dalej mieli i nie chce przejść do nadania paczki. Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki dalej nie działa. Na karcie incognito też nie, ani na innych komputerach.

oznacz moderatorów
AS-GUNS
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam mam to samo a allegro nie jest w stanie nic zrobić 

oznacz moderatorów
SOWAIKOT
#7 Wielbiciel#

U mnie nadal nie działa Allegro One Box, po wyborze gabarytu i kliknięciu zapisz pojawia się pusta strona

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dostawczaki-com @UmkaPL jeśli problem wciąż występuje, bardzo proszę o wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i ponowną próbę. Jeśli problem się powtórzy, poproszę o nagranie ekranu z zakładki incognito z widocznym pełnym ekranem na adres spolecznosc@allegro.pl, w wiadomości e-mail, załączcie proszę link do tego wątku.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
DRAPACZEKPL
#7 Wielbiciel#

problem z generowaniem etykiet dpd i allegro one box występuje. Próbowaliśmy już wszystkich sposobów

 

oznacz moderatorów
DRAPACZEKPL
#7 Wielbiciel#

cały czas mieli bez względu czy próbujemy chrom, opere, firefox lub zmianę urządzeń itd. próbowaliśmy też zmianę sieci internetowej

oznacz moderatorów
AquaJungle
#8 Zapaleniec#

Hmm, ja bez problemu nadalem DPD poprzez allegro.

oznacz moderatorów
dostawczaki-com
#8 Zapaleniec#

Niestety nawet po wyczyszczeniu plików przeglądarki, resecie komputera, przelogowaniu się na inne konto w przeglądarce, ani nawet przy użyciu karty incognito nie można dalej nadać paczek w Allegro

oznacz moderatorów
dostawczaki-com
#8 Zapaleniec#

Wysłałam maila ze nagraniem z dostawczaki@auto-import.com.pl. Proszę o zgłoszenie tego że nie działa już pół dnia i jeśli są jeszcze jakieś porady prosze o pomoc

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dostawczaki-com Cześć, potwierdzam otrzymanie wiadomości, kiedy tylko otrzymamy odpowiedź od Działu technicznego, damy Wam znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ropengaj
#7 Wielbiciel#

U nas też cały czas nie można generować etykiet DPD i allegro one box

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ropengaj @dostawczaki-com @AquaJungle To problem u nas, pracujemy nad usunięciem usterki. Proszę o chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ropengaj
#7 Wielbiciel#

Na jakąkolwiek pomoc czekamy już od rana na razie tylko w odpowiedzi że dział techniczny się tym zajmie. Klienci grożą już że wystawia negatywy za niewysłanie paczek

oznacz moderatorów