anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego oferty wyróżnione na allegro lokalnie(lokalnie i allegro) nie pokazują się na allegro?

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Od kilku dni wpisuję swój towar w wyszukiwarce allegro i nie są widoczne oferty które wystawiam na lokalnie.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@COMTER Sprawdziłam kilka przykładowych ofert i wszystkie wyświetlają się na Allegro: 

ko_alka_0-1713871564075.png

 

Masz konto firmowe, dlatego jeśli przeglądasz oferty na Allegro Business, to wyświetlają Ci się oferty wyłącznie z opcją faktury. Przejdź do widoku konsumenckiego: 

ko_alka_1-1713871663383.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

naturalneodantka
#7 Wielbiciel#

Nie wiem czy to na pewno tylko kwestia konta firmowego, bo ja nie mam konta firmowego tylko na allegro lokalnie a mam to samo.  Mam wystawione i promowane octy jabłkowe, Jak wyszukuję swoją nazwę użytkownika to widzę całą listę swoich produktów. A jak wylogowany przeglądam ,, ocet jabłkowy" na allegro to żadnej oferty swojej nie widzę.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@naturalneodantka Sprawdziłam to na karcie incognito (bez zalogowania) i widać Twoje oferty z Allegro Lokalnie na Allegro:

Zrzut ekranu 2024-04-23 o 15.12.02.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

naturalneodantka
#7 Wielbiciel#

Tak, jak wezmę naturalneodantka to widzę oferty. Ale jak przeglądam ocet jabłkowy w kategorii supermarket to jest chyba 7 stron i przejrzałam te oferty i nie znalazłam żadnej swojej.

oznacz moderatorów

naturalneodantka
#7 Wielbiciel#

No to nie wiem dlaczego ja ich nie widzę 🙂

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@naturalneodantka A sprawdź ze sortowaniem od najniższej ceny — wtedy łatwiej poszukać konkretnej oferty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Bo allegro wprowadziło ograniczenia widoku ofert i podziały na lepszych i gorszych.

oznacz moderatorów

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Czyli wszyscy mający konto firmowe nie widzą moich ofert? I Zapewne tak jak ja raczej nie wiedzą , że trzeba przełączyć się na konsumencki? Przecież tracę połowę klientów ! Dlaczego? I dlaczego nie mogę na lokalnie wystawiać w  smarcie? Byłem smart i do tego jeszcze kupiłem smart. Proszę coś pozmieniać , żeby klienci firmowi też widzieli moje ogłoszenia  a smart włączyć na lokalnie.

oznacz moderatorów

COMTER
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze raz napiszę bo nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na temat rozwiązania tego absurdalnego podziału.Tym podziałem, że widok biznes widzi tylko biznes nie widzi moich ofert na lokalnie też nie widzi, zabijacie moją sprzedaż. Od wprowadzenia w listopadzie tego absurdalnego podziału na widok biznes i widok indywidualny zabiliście moją i wielu innych sprzedaż. A większość nawet nie wie , że widzi tylko połowę ofert. Zabijacie sprzedaż o zakup 30% albo 50% kupujących. Proszę o zlikwidowanie tego podziału. Proszę, żeby te uwagi trafiły do kogoś decyzyjnego. Wy też tracicie.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Witaj w klubie.

Wołasz na pustyni. To jest podobnie jak z kontami firmowymi. Z wielu różnych względów dość duża część sprzedających nie chce mieć konta firmowego, ale prowadzą legalną działalność i płacą podatki.  Natomiast " władcy" Allegro stwierdzili że ponieważ nie mają kont firmowych to nie mogą deklarować że wystawiają faktury VAT. A to znacząco wpływa na poziom sprzedaży. Ale oni mają tak duże przychody że mają to w .....głębokim poważaniu.

oznacz moderatorów