anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Masowe wystawienie faktur za sprzedane produkty od marca

MAMY ROZWIĄZANIE!
--WoodLand--
#8 Zapaleniec#

Witam.
Czy istnieje jakaś strona/program do wystawienia masowych faktur od marca tego roku?

Zmieniłem księgową i zasugerowała mi, że powinienem za każdą sprzedaż posiadać fakturę. Pozycji jest ponad 600… nie wyobrażam sobie wprowadzać tego ręcznie. Posiadam baselinkera, lecz miałem przerwę w jego funkcjonowaniu i nie zaciągnęło mi wszystkich zamówień. 
Dziękuję bardzo za każdą poradę i pomoc. 
pozdrawiam

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
drekenzes
#16 Inspirator#

@--WoodLand-- Za takie akcje to chyba księgowa zmieniła Ciebie albo dyplomatycznie doprowadziła do sytuacji, byś przestał korzystać z jej usług. Nie wiem co ci poradzić, ale podziwiam za spokój i opanowanie, bo w przypadku odwiedzin US nie będzie wesoło.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
--WoodLand--
#8 Zapaleniec#

Cytując Twój komentarz jak „nie wiem co poradzić” to po co pisać i nabijać sobie odpowiedzi? W przypadku odwiedzin us nie będzie żadnego problemu bo podatki są płacone także śpię jak niemowlę. Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@--WoodLand-- Śpisz jak niemowlę, ale dowodów sprzedaży nie wystawiłeś od marca? Ty tak poważnie?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
--WoodLand--
#8 Zapaleniec#

Tak na poważnie to liczę na merytoryczną odpowiedź na moje pytanie osób które mają taką wiedzę, a nie odbijanie piłeczki jak na facebookowych grupach dotyczących motoryzacji 🙂 

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@--WoodLand-- Człowieku, prowadzisz firmę, a masz dziecinne komentarze. Odpowiedzialność karno-skarbowa naprawdę ci zwisa? Zapłaciłeś podatki, ale nie były wystawione dowody zakupu, ty wiesz jak to traktuje US? Poschodzisz do tematu lekceważąco, a to jest naprawde poważna sprawa.

Co to za dziecinada z tłumaczeniem "baselinker" mi się zaciął, więc nie wystawiałem faktur. Ty tak serio? A jaki program ma ci znaleźć, która faktury się wystawiły, a które nie wystawiły? Jak nie było faktury, to od czego odprowadzany i na jakiej podstawie podatek?

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
--WoodLand--
#8 Zapaleniec#

Przeczytaj jeszcze raz moje zapytanie to zrozumiesz. Może nie… przeczytaj go jeszcze 5 razy i najważniejsze frazy zaznacz na czerwono żebyś lepiej zrozumiał. Proszę Cię po prostu nie zaśmiecaj tutaj mojego pytania swoimi komentarzami jeśli nie chcesz/nie potrafisz pomóc. Dzięki 

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@--WoodLand-- Prowadzisz firmę od 23 lutego 2024 roku, zmieniłeś już księgową i nie masz wystawionych dowodów sprzedaży od marca?

Czego oczekujesz, magicznej różdżki co odnajdzie ci niewystawione faktury (w sumie wszystkie), podatki były płacone od niewystawionych dokumentów sprzedaży (o to nowość), i jeszcze pyskujesz? 

Powodzenia życzę xd

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
--WoodLand--
#8 Zapaleniec#

Brawo szerloku. Szkoda piątku na konwersacje z Tobą 🙂 Baw się dobrze. 

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@--WoodLand-- Ja ci tylko napisałem, że masz przerąbane i to z grubej rury, ale to Twój problem 🙂 Po wizycie US nie będzie ci do śmiechu, i naprawdę to nie nasz forumowy problem. Mnie naprawdę przeraża, że masz w sumie popularne i lubiane produkty, a podkładasz głowę pod topór US i to z poważnymi konsekwencjami. A możesz stracić wszystko, zarówno cały majątek jak i wolność gdy zabraknie gotówki na kary. Jeśli twierdzisz, że tylko część faktur się nie wystawiło, to ręcznie ich wyszukaj, niestety nie zawsze program zastąpi człowieka (bo niby jak ma inny program wykryć co się wystawiło a co nie). Chyba że dotyczy to całej sprzedaży.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@--WoodLand--  napisał(a):

Witam.
Czy istnieje jakaś strona/program do wystawienia masowych faktur od marca tego roku?

Zmieniłem księgową i zasugerowała mi, że powinienem za każdą sprzedaż posiadać fakturę. Pozycji jest ponad 600… nie wyobrażam sobie wprowadzać tego ręcznie. Posiadam baselinkera, lecz miałem przerwę w jego funkcjonowaniu i nie zaciągnęło mi wszystkich zamówień. 
Dziękuję bardzo za każdą poradę i pomoc. 
pozdrawiam


Na czerwono zaznaczyłem ci, jak lekceważąco podchodzisz do sprzedaży, a konsekwencje tego są bardzo poważne, ale jak widać u ciebie wesoło. Naprawdę nowa księgowa bardzo dyplomatycznie podeszła do tematu.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@Alegoria24_pl  600 niewystawionych faktur w ciągu 2,5 miesiąca prowadzenia DG.... nawet pierwsza księgowa nie chciała dalej brać w tym udziału. Jednak to nie takie mleczko... Nie trzeba być też wróżką, żeby przewidzieć jak to się skończy. Zasygnalizowałem problem, nie nasze zmartwienie 🙂

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów