anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapis rozmowy z 17 kwietnia 2024 (nr 00088aK06HXGM0RN)

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Rozmowa jak w tytule, zostałem poinformowany, że nie można zgłosić zmiany w produkcie w inny sposób niż przez formularz (który jak wszyscy wiemy od roku nie działa dla kategorii w których nie jest wymagany kod EAN) ... Czy to prawda?  Odpowiadamy za dane z katalogu na które nie mamy żadnego wpływu? Jak chińskie boty dodają nam do katalogu dziwne wartości? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek Czy możesz wskazać, którego konta to dotyczy? Jeśli nie chcesz podawać loginu tutaj, możesz napisać wiadomość na adres spolecznosc@allegro.pl. W wiadomości dodaj również link do bieżącego wątku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@w_kiwi przesłałem ale chyba bym wolał aby odpisał mi ktoś inny ... Pani też stwierdzi, że kod EAN jest wymagany nawet jak nie jest wymagany. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek Konsultuję prawidłowość odpowiedzi, jaką otrzymałeś od doradcy, z odpowiednim zespołem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek Otrzymałam informację, że zaszło nieporozumienie, z powodu trwającej awarii formularza zgłaszania błędów dla niektórych kategorii. Doradca został już poinformowany. Proszę napisz do doradców ponownie, możesz powołać się na bieżący wątek. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Szkoda że sprzedawcy mylić się nie mogą i drobne nieporozumienie może skutkować blokadą konta.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@w_kiwi "możesz powołać się na bieżący wątek" ... może później znajdę screen z innej rozmowy z doradcą w której zostałem "poinformowany", że to co jest tutaj to sobie mogę wsadzić. 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@w_kiwi Wracam zgodnie z moimi przypuszczeniami. Teraz pojawia się pytanie czy to jest z waszej strony  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  celowe działanie? Bawi was robienie ze sprzedających "głupich" czy o co chodzi? 

Odpowiedź na zgłoszenie nr "41695926" - opisane, że nie da się zmodyfikować produktu przez formularz bez kodu EAN, link do tego wątku, odpowiedź oczywiście bez zaskoczenia. 

"dziękuję za wiadomość.

Jeśli nie zgadzają się Państwo z tym, że w produkcie znajdują się kody EAN, to proszę o zgłoszenie tego poprzez opcję [Zgłoś błąd w produkcie].

Niestety poniższej odpowiedzi nie mogę potraktować jako zgłoszenie."

dzięki 😉 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ rozumiem, że w takim razie jednak nie mamy możliwości zgłosić błędu w produkcie? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sl-aw-ek przepraszam za tę sytuację! Ponownie napisałam do Doradców z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji. Dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@la_nika Ty dostaniesz odpowiedź, że doradca powinien przyjąć zgłoszenie zmian, ja odpowiem znowu dodam link do Twojej odpowiedzi, na co znowu dostanę odpowiedź aby zgłosić przez formularz 🤔 Pewnie będziemy sobie tak pisać przez rok jak tutaj: 
https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/wymagany-gtin/m-p/772880#M159530 

oznacz moderatorów