anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zgłosić wątpliwości dotyczące aukcji ?

marcino32
#8 Zapaleniec#
Witam zauważyłem że ktoś wystawił kilkanaście przedmiotów po naprawdę bardzo mocno zaniżonych cenach opisy aukcji wydają się być sprzeczne to znaczy produkt jest polski tak wynika Z opisu aukcji Ale wysyłka z Chin dla przykładu pompa w Polsce kosztuje 750 zł u nich tylko 84 zł Wygląda to na świetną okazję i niby działa Allegro Protect jednak mi się zapaliła lampka i może byłby ktoś się temu przyjrzeć bo ludzie to kupują a aukcji jest tam sporo 
 
 
 
 
 
 
 
 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Na dole pod ofertą:

LEW433_0-1713383430207.png

 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@marcino32 To chińskie konto było założone tylko po to, by popsuć opinie polskim producentom. Wstawione polskie produkty za 10% ceny z "darmową wysyłką". Duże gabaryty, ciężkie, a darmowa wysyłka z Chin... No cóż, cudów nie ma.

Konto zostało zablokowane.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Allegro ma to gdzieś. Celowo ułatwili to chińczykom. Wchodzi taki, na następny dzień ma tysiące ofert żywcem ściągnięte z katalogów polskich producentów. Ze 2 tygodnie temu sama założyłam taki temat odnośnie nowej pralki za 300zł i podobnych przedmiotów chińskiego sprzedawcy. Wezwałam komunity menadżera allegro i nawet się nie zdziwiłam jak nie raczył zajrzeć... Temat wielokrotnie wałkowany i jedyna odpowiedź to można pojedyńczo zgłaszać takie oferty xD Od kiedy z allegro zrobiło się korpo to ułatwienia mają tylko chińczycy (im konta z opinia 60% działają, nam dawno by zablokowali) i wielkie firmy. Małych firm sukcesywnie się pozbywają. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro to już nie jest sklep tylko "chiński bazar" ,gdzie coraz trudniej kupić coś czego nie będzie się żałować.

oznacz moderatorów