anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

bezpodstawna blokada wypłaty

listeczek12345
#7 Wielbiciel#

Dlaczego bezpodstawnie allegro blokuje moje środki na swoim koncie i nie moge uzyskać odblokowania ich  Proszę podać mi podstawę prawna i zapis w regulaminie o takich blokadach środków przecież allegro w ten sposób przetrzymuje  moje pieniądze a to jest karalne!

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Bez powodu, weryfikacje konta do wypłat masz, miałeś?

oznacz moderatorów

listeczek12345
#7 Wielbiciel#

miałem 3 lata temu i konto j est aktywne

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

machasz szabelką, miotasz się, a nic bezpodstawnie sie nie dzieje. jaki masz komunikat? masz nieaktywne szare wypłaty czy dział bezpieczeństwa przysłąl ci maila? czy coś jeszcze innego?

oznacz moderatorów

listeczek12345
#7 Wielbiciel#

mam szare nie aktywne wypłaty konto weryfikowane 3 lata temu i jest aktualne

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@listeczek12345  Tak konto zweryfikowałeś 3 lata temu.  Ale Allegro nie przesyła pieniędzy, przesyłaniem pieniędzy na konta użytkowników zajmuja się inne firmy:  PayU  lub Przelewy24.

Musisz jeszcze udowodnić że ty to naprawdę ty  wobec tych firm czyli wykonać jeszcze dwie weryfikacje.

To nie jest  wymysł Allegro ani tych firm lecz taki obowiązek wprowadziła  Ustawa o przeciwdziałaniu terroryzmu i praniu brudnych pieniędzy.

Więc żadnymi karami tu nie strasz tylko bierz się za weryfikowanie.

oznacz moderatorów

listeczek12345
#7 Wielbiciel#

Juz temat rozwiązany allegro po moich dwukrotnych interwencjach przez czat odblokowało  mozliwosc wypłaty środków nie podając powodu co było przyczyna ich blokady  i szanowni doradcy dziekuje ale nie musiałem nic ponownie weryfikować pozdrawiam was serdecznie 

TEMAT ZAMNKIETY

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

W zeszłym roku były jakieś zmiany w przepisach i wszystkie starsze konta weryfikowali od nowa. W sumie nie masz jeszcze źle. Było tu parę tematów starych kilkunastoletnich kont, które nie zauważyły tej weryfikacji i dosłownie zostały na stałe zbanowane...

oznacz moderatorów