anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja allegro zniknęła z katalogu aplikacji w telefonie

krystian0114
#7 Wielbiciel#
  • Witam, od jakiegoś czasu aplikacja allegro zniknęła z katalogu aplikacji zainstalowanych na telefonie. Jedynym wyjściem aby wejść w aplikacje jest wejść w sklep Google Play i wtedy można uruchomić aplikację. Także jak widać aplikacja jest zainstalowana, niestety nie pojawia się nigdzie na telefonie do wyboru z poziomu katalogu aplikacji zainstalowanych. 
  • Telefon Xiaomi mi 11t pro 
  • Bardzo proszę o pomoc 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@krystian0114 Z opisu wynika, że jest to problem w ustawieniach Twojego urządzenia lub samego oprogramowania, na które nie mamy wpływu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Odinstaluj apkę z poziomu Google Play i zainstaluj ją ponownie.
Zanim to jednak zrobisz to w ustawieniach wejdź w zakładkę 'aplikacje' i wykasuj wszystkie dane i pamięć podręczną apki Alle

oznacz moderatorów

krystian0114
#7 Wielbiciel#

Problem w tym, że właśnie nawet w zakładce aplikacje w ustawieniach telefonu nie mogę znaleźć appki allegro. Próbowałem już usuwać aplikacje i instalować ponownie, niestety bez powodzenia. Wszystkie inne aplikacje nie mają tego problemu, tylko i wyłącznie z allegro taki problem wystepuje

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@krystian0114 Widać ją, że jest zainstalowana po wyszukaniu jej w sklepie Google Play?

oznacz moderatorów

krystian0114
#7 Wielbiciel#

Tak dokładnie. Jest w sklepie widoczna, można ją z poziomu Google Play otworzyć , ale w aplikacjach w telefonie jej nie ma, w żadnej zakładce jak i w ustawieniach. Znalazłem w aplikacji, że można było usunąć dane aplikacji wchodząc w aplikacje allegro. Znowu usunalem i zainstalowałem aplikacje ponownie, nawet uruchomiłem telefon ponownie pomiędzy. Nadal nic. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@krystian0114 Czyli odinstalowałeś apkę z poziomu sklepu PLAY i zainstalowałeś ponownie? Pozostaje chyba jedynie przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych ale zanim to zrobisz to podpytaj na jakimś forum związanym z telefonami - może ktoś znajdzie rozwiązanie.

oznacz moderatorów