anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inny czas dostawy wyswietlany przez allegro

naBadylu
#8 Zapaleniec#

Witam, mam pytanie, mam wystawioną aukcję z produktem na zamówienie z wysyłką w 3dni, a allegro wyświetla ,że dostawa będzie po jutrze?  powiedzmy ktoś kupi produkt o 15 a jutro musiał bym go już wysłać aby komuś doszedł na pojutrze, co jest nie realne, wcześniej było dobrze bo jak ktoś zamówił powiedzmy w poniedziałek to dostawa była na czwartek a teraz coś pozmieniali, dodatkowo jak ktoś kupi w sobotę to już w poniedziałek jest wysyłka, gdzie firma nie pracuje w weekendy, wcześniej czas był liczony bez weekendów

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro uważa że lepiej wie od ciebie kiedy nadasz przesyłkę i podpiera się podobno twoim tempem wysyłek które dotychczas wysyłałeś . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jest to czas wyliczany z twoich wcześniejszych zrealizowanych wysyłek, nie wysalaj wcześniej niż deklarujesz- to Ci szkodzi.

oznacz moderatorów

wul_car
#7 Wielbiciel#

Jeśli chodzi o ten produkt to praktycznie zawsze wysyłam ostatniego dni tak ,że nie wiem z czego oni to wyliczali, w każdym razie wprowadzają w bład kupujących w później trzeba się tłumaczyć...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wul_car Czy możesz wskazać ofertę, o którą chodzi? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

naBadylu
#8 Zapaleniec#

Np. tu    https://allegro.pl/oferta/lampa-lampka-nocna-led-rgb-pilka-nozna-pilkarska-imie-dziecka-wl-i-touch-1...

choć patrząc teraz to dostawa jest na czwartek w punkcie czyli prawidłowo, ale zamówienie które teraz mieliśmy do zrealizowania miałem do wysyłki następnego dnia z dostawą pojutrze, no i kwestia jeszcze weekendów bo jeśli ktoś zamówił np. w sobotę to już w poniedziałek była do wysyłki, gdzie firma nie działa weekend, wcześniej jak pamiętam liczyły się dni robocze bez weekendu

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@naBadylu przewidywany czas dostawy obliczamy m.in. na podstawie historycznych danych na temat tego jak nadajesz przesyłki.
Jeśli zdarza Ci się nadawać je szybciej, niż deklarujesz, zostanie to wzięte pod uwagę. W podanej przez Ciebie ofercie czas dostawy wyświetla się zgodnie z Twoją deklaracją, więc nie jestem w stanie tego zweryfikować. 
Czas dostawy uwzględnia weekendy i dni wolne od pracy, jeśli będziesz miał zamówienie dla którego czas dostawy jest niezgodny z Twoją deklaracją, to najprawdopodobniej wynika z tego, że zdarza się nadawać Ci przesyłki szybciej niż w 3 dni. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

naBadylu
#8 Zapaleniec#

Ja to rozumiem, tylko ja ustawiając sobie czas 3 dni chciał bym żeby te 3 dni były, bo raz się wyrobię raz nie, nie zawsze uda się wysłać wcześniej, raczej częściej właśnie idzie ostatniego dnia, a wyliczenia które robicie wprowadzają kupujących w błąd, co skutkuje niestety obniżonymi ocenami sprzedającego i pretensjami z nieterminowym dostarczeniem. Tyle ode mnie Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/skutecznosc-wysylki

Wyłącz czas dostawy szybszy niż moja deklaracja i pamiętaj co 10 dni czynność tę powtarzać. 

oznacz moderatorów