anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak działa Allegro One Box, DPD. Co się zmieniło ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
AKBGroup
#9 Pomysłodawca#

Przepraszam za głupie pytania.

Jak zrozumiałem, niedawno Allegro niedawno zaczęło realizować przesyłki DPD i UPS. Automatycznie pojawiły się w moich cennikach.

1) Czy w takim przypadku zmieniają się wymiary i maksymalna waga przesyłek w ramach standardu Allegro? Dla DPD ta waga jest bardzo mała i oblicza się ją według wzoru Wysokość * Długość * Szerokość / 6000. A może wszystko będzie jak dawniej, pozostałe wymiary to 64cm x 41cm x 38cm 20kg w obu przypadkach?
2) Jak zrozumiałem, nie mogę usunąć np. UPS i zostawić tylko DPD. Jeśli to możliwe, czy Smart zniknie?
3) Klient zamówił Allegro One Box, DPD (Allegro One Box, zielony automat) , jakimi sposobami mogę wysłać tę przesyłkę za pośrednictwem DPD? Mogę zamówić podjazd kuriera DPD. Сzy mogę wysłać przesyłkę za pośrednictwem Allegro One Box lub Punkt ?
4) Czy w przypadku zamówienia kuriera DPD w ramach "Allegro One Box, DPD" jest to płatne czy nie?
5) Jakie rodzaje dostawy Allegro One mogę wysyłać za pomocą zielonego automatu Allegro (tylko Allegro One Box, One Kurier)?

Jeszcze raz przepraszam za te głupie pytania. Trochę się pogubiłem w tych aktualizacjach. Z góry dziękuję wszystkim.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
AKBGroup
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję bardzo. Znalazłem większość odpowiedzi na moje pytania tam. Tylko nie zrozumiałem co do wagi. Na Allegro Paczkomaty można wrzucić paczkę do 20 kg. W przypadku DPD, który bez dodatkowej opłaty przewozi maksymalnie 10 kilogramów przy dostawie "Allegro Kurier DPD". W takim przypadku waga pozostaje taka sama jak wcześniej, czyli 20 kilogramów, czy gdy trafiam na dostawę "Allegro One Box, DPD", maksymalna waga wyniesie tylko 10 kilogramów (korzystam z funkcji Wysyłam z Allegro). Jeszcze raz przepraszam za głupie pytanie.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AKBGroup W tym wypadku DPD jest tylko realizatorem usługi Allegro One, dlatego w cenniku zwracaj uwagę na kwestie dotyczące metod Allegro One Kurier/Box/Punkt, a nie Allegro Kurier DPD. Tutaj wszystko znajdziesz. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów